Jak nakupovat v našem kamenném obchodě

Vyrážíte poprvé na bezobalový nákup?
 

Není se vůbec čeho bát! Nejlépe uděláte, kdž si napíšete seznam toho, co budete potřebovat podle našich produktů zde na e-shopu.

 Přineste si jakékoliv čisté nádoby. Skleněné, plastové, pytlíky, krabičky, prostě cokoliv co doma používáte na potraviny. Když budete mít napsaný seznam můžete si nádoby přesně napočítat podle potřeby.
Pokud na nějakou skleničku zapomenete nemusíte zoufat na prodejně máme umyté sklenice navíc zdarma. Nebo bavlněné sáčky k zakoupení.

 Nádobu po nádobě Vám zvážíme z násypek si zobží můžete nasypat sami, pokud budete chtít potravinu ze sklenice stačí nám ji přinést a mi Vám rádi nandáme požadované množství. Drogerii Vám rádi natočíme, ostatní zboží nám doneste k pultu.                                                    

 

 

Potřebujete něčeho více a chcete se ujistit, že daný produkt máme v dostatečném množství? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vás ujistíme. Kontakt zde

 

 

Jestli chcete naplnit vlastní nádoby, ale máte málo času, stačí nám přinést nádoby se seznamem co, kolik a kam máme naplnit. My vám nákup připravíme a dáme vám vědět jakmile nákup budeme mít připravený a můžete si ho následně vyzvednout.

 

 

Na prodejně je možné platit hotově i kartou.


 

Nebo můžete nakoupit na našem e-shopu a nákup si už jen vyzvednout, více o nakupování na našem e-shopu zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz