Jelen mýdlový prací prášek ❀

Novinka Připravujeme
Neohodnoceno
10,50 Kč / 100g
Dostupné pouze na prodejně
Položka byla vyprodána…

Perte silou jádrového mýdla! Prací prášek s vysokou účinností a přitom velmi šetrný k pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jelen ví, že krásně vyprané prádlo je ta nejúžasnější věc na světě. A když po vyprání voní, jako by bylo pověšené venku na louce, tak je radost z praní ještě větší! Proto do prášku přidal i mýdlo, díky kterému prášek nejen lépe pere, ale i krásně voní.

 

K přírodě je laskavý, obsahuje totiž tenzidy přírodního původu.

 

Mýdlový prací prášek Jelen pere i za vysokých teplot. Obsahuje kousky mýdla, což zvyšuje jeho účinnost. K pokožce však zůstává co nejšetrnější, což je doloženo i klinickým testováním SZÚ, dle kterého je prášek nedráždivý k pokožce a tedy vhodný i na praní oblečení osob s citlivou pokožkou a dětí do tří let.

 

Složení

 

15% nebo více, avšak méně než 30%: Mýdlo 5% nebo více, avšak méně než 15% Aniontové povrchové aktivní látky. Neiontové povrchově aktivní látky, Zeolity, bělící činidla na bázi kyslíku, enzymy, parfém.

 

Použití

 

Prací prášek pere nejlépe za vysokých teplot. Je tedy vhodný i pro vyváření.

 

Upozornění

 

Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte při teplotách +5 °C až +25 °C.

 

Dodavatel

 

Schicht prodej a.s.

IČ:07672829

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz