KONČÍME?

HLEDÁ SE NOVÝ MAJITEL/KA. ????‍♀️????‍♂️
 
❌ Vážení bezobaloví přátelé, po dlouhém váhání jsme se shodli, že nastal čas předat bezobalový obchod Kardamon a bezobalový e-shop Kardamon.cz do nových dobrých bezobalových rukou. ????
 
???? Na konci roku 2022 to budou dva roky, co jsme se stali novými majiteli Kardamonu. Ty dva roky utekly, jako voda a my jsme usoudili, že Kardamon potřebuje novou energii, nové nápady a nové lidi, kteří zajistí, že bezobalové nakupování tady v Plzni bude pokračovat a vzkvétat i v dalších letech. ????
 
♻️ Byli bychom moc rádi, kdyby bezobalový obchod Kardamon, který lidem dělá bezobalovou radost již 4 roky, pokračoval dál i bez nás a dělal Plzeň o něco ekologičtější.
 
???? Na závěr chceme moc poděkovat všem, kteří chodí nakupovat do Kardamonu i těm kteří nakupují přes náš e-shop Kardamon.cz. Děkujeme Vám, bez Vás by to nešlo a jste pro nás hrdinové.
 
 
Ptáte se nás na to, co vše získá nový majitel společnosti Kardamon obchod s.r.o.?
 
✅ Osmiletou společnost Kardamon obchod s.r.o., který je plátcem DPH.
 
✅ Jediný bezobalový obchod v Plzni s jedním z největších bezobalových e-shopů v ČR.
 
✅ Prostory o velikosti 120m2, které obsahují: Prodejnu + Sklad potravin + Sklad drogerie + 2 další místnosti + 2x WC + Sprchový kout + Kuchyňský kout + Plynový kotel + Bojler + 4x Lednice + Myčka + Pračka.
 
✅ Prostory se nacházejí v Kollárově ulici v Plzni blízko náměstí Republiky a díky každoročnímu vyjednávání mají jeden z nejnižších nájmů v ulici přepočítaný za m2.
 
✅ V zadní části prostorů se dá díky kuchyňskému koutu + sprchovému koutu + WC i nouzově přespat.
 
✅ Plně vybavený bezobalový obchod s polo samoobslužným systémem, který obsahuje 53x samospádové zásobníky, 7x lopatkové zásobníky, 3x (10l+20l+30l) nerezové zásobníky na oleje nebo jiné tekuté produkty, velkou zásobu nových vratných lahví (cca 3800 kusů), 2x cejchované váhy, tablet a tiskárnu.
 
✅ Fungující e-shop s vratnými lahvemi, který vytvořila na zakázku IT firma, a následně jsme my sami vložili přibližně 400 hodin práce do vkládání popisků, produktů a fotek. Facebook stránky a Instagram se sledujícími.
 
✅ Tři vybavené a oddělené sklady: jeden na potraviny, druhý na drogerii a třetí na ostatní věci. Sklady obsahují 16 policových skříní, ve kterých jsme pohodlně uskladnili skladové zásoby v hodnotě 500.000,-Kč.
 
✅ Kontakty na dodavatele, kteří nám dodávají více jak 600 produktů, a veškeré know-how související s provozem bezobalové přodejny.
 
✅ Každé úterý a pátek jsme výdejním místem pro Scuk.cz. Většina farmářů se snaží o bezobalové a ekologické produkty, které prodávají prostřednictvím Scuku. Scuk.cz nám rozšiřuje sortiment a zajišťuje obchodu další hezký přivýdělek.
 
✅ A to nejdůležitější nakonec je, že Kardamon obchod má příjemné a ekologicky smýšlející stálé zákazníky, se kterými je radost komunikovat a poznávat se.
 
Byli bychom proto rádi, kdyby se podařilo jediný plzeňský bezobalový obchod i s fungujícím e-shopem předat. Pokud se nám ale nepodaří najít nové majitele, tak v říjnu začneme postupně vyprodávat zásoby.
 
Za každé sdílení Vám moc děkujeme.

Více informací Vám sdělíme osobně na prodejně.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz