Lamazuna čistítko na uši

Neohodnoceno
125 Kč / ks
Skladem

Tato minimalistická tyčinka z bambusu plnohodnotně nahradí klasické jednorázové uchošťoury a je tak věrná, že vám vydrží dlouhé roky, klidně i celý život. Předejdete s ní velké kopici zbytečného odpadu a kromě přírody a peněženky vám za ni poděkuje i vaše zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Na rozdíl od vatových čističů uší, s Oriculi totiž čistíte pouze ušní okolí, a nehrozí tak poškození sluchu zatlačením ušního mazu příliš hluboko do ušního kanálku. Malé, ale chytré udělátko má původ v Japonsku a v Číně, kde ho používá snad úplně každý. Osvojit si ho teď můžete i v našich končinách, bude vám skvělým parťákem na cestě k udržitelnějšímu životu.

 

Ostatně, jednorázovým plastovým uchošťourům už stejně odzvonilo. Jsou sice malé, ale škody už napáchaly dost. Patří mezi nejčastější plastový odpad v našich mořích a oceánech, a právě proto bude u nás jejich prodej od roku 2021 plně zakázán.

 

Oriculi si můžete pořídit v pěti různých barvách. Každý člen rodiny tak může mít svou vlastní barvu a nebudete si je doma mezi sebou plést.

 

Použití

 

  1. Ukazováček umístěte ke špičce čisticí tyčinky, aby se vám s ní lépe manipulovalo.
  2. Koncem tyčinky jemně obkružte vnější "vchod" k ušnímu kanálku, ale nezajíždějte tyčinkou dovnitř!
  3. Ušní maz je pro uši zdravý, ochraňuje totiž ušní bubínek. Čistěte proto pouze maz, který je viditelný zvenčí.
  4. Oriculi takto používejte jednou až dvakrát týdně.
  5. Oriculi tyčinkou můžete čistit ušní maz také dětem. Nenechávejte je to ale dělat samotné a čištění vždy provádějte v klidné atmosféře, aby nedošlo k poranění.
  6. Po použití tyčinku otřete hadříkem, případně opláchněte teplou vodou. Pokud se nečistotám z tyčinky nechce dolů, odstraňte je pomocí houbičky či hadříku s malým množstvím přírodního mýdla. Oriculi následně nechte dobře oschnout.

 

Složení

 

Barva: nachový

Materiál: Bambus

Kusy: 1 ks

Délka :10 cm

Podíl přírodních surovin: 100 %

 

Ekologie

 

Co s ním, až doslouží: Pokud Oriculi doslouží, můžete ho vyhodit na kompost nebo do bioodpadu, kde se plně rozloží.

 

Certifikáty: Cruelty free and Vegan PETA, Slow Cosmetique

 

Země původu

 

Čína

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz