Voskovaný ubrousek M

Doprodej Sleva
–11 %
gbgbg
–11 % 160 Kč / ks
Skladem

Voskované ubrousky jsou znovupoužitelné = šetří naší planetu od jednorázových plastových obalů a zároveň vypadají naprosto stylově.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jejich velká výhoda je ta, že se skvěle přizpůsobí jakémukoliv tvaru misky nebo nádoby, a tak je můžete využít pro zabalení svačinky na cesty nebo v domácnosti pro zabalení otevřených potravin, které nechcete nechat oschnout. (např. ovoce, zelenina, sýr nebo bylinky).

 

Údržba a Použití

 

  • Ubrousek zahřejte teplem rukou a přikryjte jím nádobu nebo obalte zbytek potravin. Ubrousek se tak perfektně přizpůsobí jakémukoliv tvaru.

 

  • Po použití opláchněte vlažnou vodou, v případě potřeby použijte ekologický saponát a jemnou houbičku. Nechte volně uschnout nebo otřete utěrkou.

 

  • Nedávejte obal do horké vody, mikrovlnky a nevystavujte ho přímému slunci, poškodila by se tak vosková vrstva. Nenechávejte ho ani v trvale vlhkém prostředí.

 

  • Nedoporučujeme přímý styk se syrovým masem nebo plesnivé sýry. Takové potraviny nechte v nádobě a tu vpusť.

 

Složení

 

Ubrousky jsou vyrobeny z certifikované OEKO-TEX® bavlny, slovenského a českého včelího vosku, přírodní pryskyřice a kokosového a jojobového oleje. Právě díky těmto složkám potraviny dýchají.

 

ROZMĚR: 25 cm x 25 cm

 

Ekologie

 

Voskované ubrousky jsou plně kompostovatelné, takže je na konci jejich životního cyklu stačí rozstříhat a hodit do kompostu.

 

Značka

 

Tropikalia

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz