Zubní pasta v tabletách ❀

Připravujeme
Neohodnoceno
372 Kč / 100g
Dostupné pouze na prodejně
Položka byla vyprodána…

DENTTABS® jsou patentované přírodní tablety pro čištění zubů, které nabízí jedinečnou kombinaci zdravé a ekologické náhrady za konvenční zubní pasty. Žádný produkt na světě nenabízí toto jedinečně kombinaci a revoluční péči o zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pro bělejší a hladší zuby. Jedinečná kombinace zdravé a ekologické náhrady za konvenční zubní pasty. Konvenční zubní pasty obsahují více jak 50% vody a mnoho chemických látek, které jsou potřeba nejen k zajištění stability a konzervace zubní pasty. 

 

DENTTABS® tablety zabraňují tvorbě zubních usazenin, zubního kamene, skvrn a výskytu zubního kazu.

Běžně se lidé snaží odstranit zubní plak pomocí agresivního čištění zubů v kombinaci se středně až tvrdým zubním kartáčkem a bělící zubní pasty.

Tablety DENTTABS® obsahují celulózu, která šetrně a efektivně čistí a leští zuby. Po několika dnech používání to lze dokonce vidět, že Vaše zuby budou bělejší, a to zcela bez použití bělidla.

Tablety DENTTABS® mají nízkou hodnotu abrazivity (RDA <30). Běžné bělicí pasty mají hodnoty RDA 120-150, některé dokonce až 200. Více abrazivní pasty vám sice zuby krásně vybělí, ale na druhou stranu vám zuby budou nehezky obrušovat. Díky nízké abrazivitě jsou tablety DENTTABS® vhodné i pro osoby, které mají citlivé zuby nebo odhalené krčky.

Čistěním a leštěním povrchu zubů zabráníte usazování zubního plaku, odstraníte zažloutlou barvu zubů, kterou běžně získáváte z jídla, kávy, čaje, červeného vína nebo nikotinu a obnovíte tak svou přirozenou barvu zubů. Méně zubního plaku znamená méně zubního kazu, zdravější zuby a dásně.

 

Použití

 

  1. Tabletu rozkousejte v ústech a smíchejte ji se slinami, nepolykejte.
  2. Po několika sekundách se vytvoří jemná pasta a můžete si začít čistit zuby mokrým měkkým kartáčkem
  3. Čistěte zuby 2 minuty, vypláchněte si ústa a je hotovo. Používejte 2x denně, ráno a večer.

 
Již po prvním použití tablet DENTTABS® v kombinací s měkkým kartáčkem pocítíte, že jsou Vaše zuby mnohem hladší než po použití běžné zubní pasty. Nechte svůj jazyk otestovat jemnost. Budete nadšeni!

 

Složení

 

Microcrystalline Cellulose , Sodium Bicarbonate , Silica , Sodium Lauroyl Glutamate , Magnesium Stearate , Aroma1 , Menthol , Xanthan Gum , Stevioside , Citric Acid , Eugenol.

1 z přírodních esenciálních olejů

 

DENTTABS® přírodní tablety neobsahují žádné živočišné složky, gluten, konzervační látky, sulfáty, parabeny, bělidla, umělá barviva a aromata, ropné složky, glykoly, PEGS, PPG, MEA, DEA, TEA, ftaláty a jiné škodlivé látky.

 

Neobsahuje fluorid sodný. Vhodný i pro děti.

 

Vhodné pro vegany.

 

Ekologie

 

Konvenční zubní pasty obsahují více jak 50% vody a mnoho chemických látek, které jsou potřeba nejen k zajištění stability a konzervace zubní pasty.


Úspora vody = DENTTABS® tablety neobsahují žádnou vodu. Zubní pastu tvoří až 50% hmotnosti voda. Např. jen v Německu se použije 1,5 miliónů litrů vody za měsíc na výrobu zubních past.


Úspora nákladů na skladování a přepravu = jelikož tablety DENTTABS® neobsahují vody, tak oproti zubní pastě jsou o 50% efektivnější na skladování a přepravu.


Recyklace a omezení plýtvání pasty = jakmile spotřebujete tablety DENTTABS®, tak je možné obal recyklovat. V tubě zubní pasty průměrně zůstane cca 11 g zbytkové pasty, která je nevyužita a vyhozena do komunálního odpadu. Např. jen v Německu se takto měsíčně vyhodí přes 440 tun zbytkové pasty.

 

Skladování

 

Skladujte v suchu.

 

Země původu

 

Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní
Za 100g: 372,-Kč
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz